שטיחים לחדר השינה

הדימוי הכי שגור לחדר שינה, הינו לב הבית, שכן ממש כמו האיבר הבשרי הממוקם לנו מאחורי כלוב מסורג של צלעות, ומזרים דם מחומצן לכל הגוף, כך ממש מהווה חדר השינה את מרכז הכוח של הבית. כדי להקרין אנרגיה חיובית על המתגוררים בחלל זה, וכן על הדרים בבית כולו, חשוב לדאוג לעיצוב נכון ומדויק: רך וחמים מחד, ואנרגטי מאידך.

למטרה נעלה זו, נחלצים לעזרה שטיחי חדר השינה. קראו את הפוסט שמעמיד את שטיחי השינה במקומם הראוי להם וגם איך בוחרים שטיחים לחדר שינה? הכל על מרבדי הקסם בחלל הביתי.

מבצע השקה
מבצע השקה
מבצע השקה

רכות, חום ואור – שטיחים לחדר השינה

כדי שחדר שינה ייקרא בשמו, עליו להכיל מיטה גדולה, ארון אחסון ושידות צידיות, אולם אל לנו לטעות, שטיח חדר השינה ממלא תפקיד חשוב לא פחות. שטיח חדר השינה הוא בראש ובראשונה יוצר אווירה מקצועי. ש טיחי חדר השינה נוצרו למעשה באירופה, שם הם שימשו כאלמנט שיצר בידוד בין כפות הרגליים החמימות לרצפה הקרה.

כיום בישראל, החורף אינו קשוח כל כך כמו עמיתו האירופאי, וניתן לראות שימוש נרחב בשטיחים, גם בעונת הקיץ. מה אם כן תפקידו הישראלי של שטיח חדר השינה? שטיחי חדר השינה כפי שהזכרנו, אלופים בלרכך, לתת צבע ולשדר יוקרה, תוכלו לעצב את החלל כמו פלסטלינה, כשאתם נעזרים בשטיח לחדר שנה.

באמצעותו תוכלו להגדיר את החלל כרצונכם: אלגנטי? קלאסי? כפרי? אורבני? כל האופציות בידכם, באמצעות שטיחי חדר השינה, ניתן לתת משמעות, עומק ואווירה בשטח שבין ארבעת הקירות בחדר השינה.

 

כך תבדקו את השטיח שלכם: שטיח לחדר השינה – לכו על זה

כדי לבדוק שטיח לחד השינה, חשוב מאוד להרגיש את המרקם שלו, כאשר לכל אחד מאיתנו העדפות שונות לגבי אופי השטיח. יש שיאהבו שטיחי שאגי ארוכי שיער, רכי מגע, בעלי מראה מלא ושופע. לעומתם, אחרים יעדיפו שטיח קצוץ היטב, יש שיחשקו בשטיח קש קלוע למראה גזעי קליל, ויש שיאהבו שטיח פרסי כבד בעיצוב מזרחי.

כדי להבים מהו השטיח הטוב ביותר עבורכם. המלצה שלנו: לכו עליו, במשמעות הכי פשוטה של הביטוי, נסו להרגיש את המגע, את המרקם ומה מרגיש לכם המפגש עם יריעת הטקסטיל. הניסוי החוייתי הזה, יסביר לכם יותר מכל על העדפותיכם בעניין שטיח חדר השינה.

 

סיפורו של השטיח הפרקטי

אז נכון אמנם ששטיח לחדר השינה אינו צובר לכלוך כמו שטיח בחדר הילדים, אולם עדיין חשוב לבחור באחד פרקטי במיוחד, דוחה כתמים וניתן לשאיבת אבק בקלות. נתונים אלו חשובים מאוד כחלק מסינון השטיח האופטימלי עבורכם. השטיח אולי ממוקם בחדר השינה, אולם אף אחד לא ערב לכם שהילדים לא ימצאו את הדרך אליו עם כריך נוטף קטשופ אדום-מבע, או שהכלבה הענוגה, לא תניח את פיסות הנקניק ישירות על השטיח. שטיח קל לניקוי הינו פריט מאסט עבורכם.

 

שאלת מיליון הדולר: כמה עולה שטיח לחדר השינה?

מחירי שטיחים לחדר שינה נעים ביןכמה עשרות שקלים ועד אלפים רבים. מחיר שטיח לחדר שינה מושפע כמובן ממספר פרמטרים: גודל השטיח, החומר ממנו הוא ארוג, עמידותו, חוזקו ואיכותו, וכן סגנון העיצוב והחברה המייצרת. כדי לבחור את השטיח הנכון עבורכם, חשוב להגדיר תקציב גמיש מראש, וכך להבטיח קנייה מושכלת. גם אם תחרגו מעט מהתכנון הבראשיתי, זה עדיין לא ידמה לרכישה ללא מגבלות תקציב.

 

שטיחים לחדר שינה – השמים הם הגבול

שטיחים לחדר שינה זו כותרת כוללנית, המכילה בתוכה אינספור דגמי שטיחים מסגנונות שונים, המביאים עמם תרבות ומסורת מארצות המזרח והמערב, תוכלו למצוא שטיחים אפגנים ופרסיים עם ניחוח מזרחי עשיר, שטיחי שאגי מודרניים, שטיחים יוקרתיים ושטיחים כפריים. תוכלו לענג את חדר השינה עם שטיח בוהו מפתיע או שטיח בצורה בלתי שגרתית, הכל פתוח בפניכם, זה הזמן לבחור לכפות הרגליים שלכם, את המצע הכי יפה ונוח.

 

השטיח האולטימטיבי לחדר השינה

קשה לנו להעניק את גביע הניצחון לשטיח אחד מסוים, משום שכל אחד מאיתנו מתחבר לשטיח אחר, המהווה עבורו את האלמנט המחמם והמפנק לחדר השינה, כך שלמעשה את השטיח המנצח, תצטרכו להגדיר אתם בעצמכם.

אהבתם? שתפו אותנו!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שטיחים לחדר שינה
יש לכם שאלה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
דילוג לתוכן