פסח elaS - חגיגת מבצעים כל האתר עד %07 הנחה + %01 אקסטרה >> קוד קופון: 01revossaP

7 דברים שחייבים לשים אליהם לב כשקונים שטיחוני כניסה לבית

לפני שדופקים על הדלת, מצלצלים בפעמון או אוחזים בידית, אנחנו קודם כל דורכים על שטיחון הכניסה. שטיחוני כניסה נמצאים לפני הכניסה של הבית, וקשה שלא להבחין בהם. עומדים לקנות שטיחון כניסה לבית שלכם? הנה 7 דברים שחייבים לשים לב אליהם לפני שקונים שטיחון כזה.

גודל השטיחון

אחד הדברים המאכזבים ביותר שיכולים לקרות כאשר רוכשים שטיחון כניסה הוא לגלות שהגודל של השטיחון אינו תואם את הגודל של האזור בו אתם רוצים למקם אותו. בנוסף, גם שטיחון קטן מדי עשוי לאכזב אתכם, מכיוון ששטיחון קטן מדי יכול להיראות מוזר מדי כאשר הכניסה רחבה.

שטיחי-כניסה-למטבח
home

כיצד ניתן לנקות את השטיחון

אם אתם רוצים לשמור על שטיחון כניסה עם מראה חדיש יחסית, אתם תצטרכו לדאוג לניקיון שלו מדי פעם. ככל שדרך הניקוי של השטיחון תהיה פשוטה יותר, כך אתם תתאמצו פחות בעת הניקוי. שימו לב לפני הרכישה האם דרך הניקוי שלו פשוטה.

 

התאמה עיצובית

שטיחון לפני הכניסה אומנם אמור לסייע לנו ללכלך כמה שפחות את הרצפה ואת השטיחים שנמצאים בתוך הבית, אך יש לו גם תפקיד עיצובי חשוב. השטיחון והדלת הם שני הגורמים העיקריים שמשפיעים על העיצוב של כניסת הבית. שימו לב שהשטיחון מתאים לדלת מבחינה עיצובית, על מנת שלא תרגישו לא בנוח עם הקנייה שביצעתם.

 

התאמה לדריכות

שטיחון כניסה לבית הוא לא רק שטיח קטן. לפני שנכנסים לבית, אנו נוהגים לדרוך על שטיחון הכניסה ולנקות את הסוליות של הנעליים שלנו. לא כל שטיח מתאים לכך. ישנם שטיחים העשויים מחומרים עדינים, שיכולים להישחק במהרה בעקבות אותה פעולה מוכרת. שימו לב שאתם רוכשים שטיחון כניסה לבית שהוא באמת שטיחון כזה ומתאים לדריכות.

שטיח כניסה לבית בצבעים לבן זהב שחור

המשקל של השטיחון

יש גם חשיבות לא קטנה בכלל למשקל של שטיחון הכניסה לבית שלכם. הכניסה לבית תמיד נמצאת מחוץ לבית, כך שאזור זה נוטה להתלכלך יותר. בנוסף, אנו נוטים לנקות פחות את הסביבה שנמצאת מחוץ לבית שלנו. כאשר נרצה לנקות את אזור הכניסה, נצטרך להזיז את השטיח. שטיחוני כניסה כבדי משקל יכולים להעיק עליכם כשתרצו לנקות את האזור הזה.

 

חומרים איכותיים

לפני שאתם רוכשים שטיחון כניסה לבית, שימו לב האם הוא עשוי מחומרים איכותיים. ככל שהחומרים מהם עשוי שטיחון הכניסה איכותיים יותר, כך הסיכוי שלכם להנות מאותו שטיחון כניסה לבית לתקופת זמן ארוכה יותר הוא גבוה.

 

כיתוב על השטיחון

אחרי כל אלה, אפשר לשים לב לעיצוב של השטיחון. כדי לתת אווירה ביתית ומזמינה, על חלק גדול משטיחוני הכניסה יש כיתוב מסוים, שמגיע מראש עם השטיח, כמו “ברוכים הבאים”. שימו לב שאתם בוחרים את השטיחון עם הכיתוב שהכי מתאים לכם.

בחירת שטיחון כניסה לבית צריכה להתבצע לפי שלבים. ראשית, יש להבין מהו הגודל של השטיחון שאתם צריכים, בהתאם לגודל הכניסה לבית שלכם. לאחר מכן, בחנו שטיחונים העשויים מחומרים איכותיים ושמתאימים לשמש כשטיחוני כניסה לבית. אחר כך תוכלו לבחור עיצוב שיתאים לרצונות שלכם ולדלת הבית שלכם.

שטיחון כניסה הוא שטיח קטן בצורה משמעותית יותר משאר השטיחים הנפוצים, כאשר הגודל שלו דומה יותר לגודל של שטיחון לחדר האמבטיה. כתוצאה מכך, עלות הייצור שלו נחשבת לזולה יותר והמחיר שלו אינו נחשב לגבוה מדי. ניתן למצוא שטיחוני כניסה איכותיים לבית במחירים של עד 100 שקלים.

אומנם התפקיד של שטיחון הכניסה לבית הוא לשמור על הרצפה של הבית כמה שיותר נקייה, אך זה ידוע ששיטחון כניסה לבית משפיע גם מבחינה עיצובית על הכניסה לבית. לכן, בחירת הצבע של השטיחון היא פרט משמעותי. בחרו צבע שמתאים לדלת שלכם ולסביבת הכניסה לבית שלכם.

ישנם כמה סוגים של שטיחוני כניסה לבית. ניתן למצוא שטיחוני כניסה לבית בצבעים שונים, במרקמים שונים ואפילו בגדלים שונים. שטיחון הכניסה הטוב ביותר לבית יהיה שטיחון הכניסה שיתאים למראה של הכניסה אל הבית שלכם, ולסביבה בה אתם ממקמים אותו.

אהבתם? שתפו אותנו!
יש לכם שאלה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.